Kde nás najdete

Chcete-li si naplánovat trasu k nám, klikněte na odkaz pod mapou Zvětšit mapu a do pole A zadejte svou adresu. Stačí pak kliknout na tlačítko vyhledat trasu.
Zv�t�it mapu

Sezona 2009 - 2010

pohár Mořkov | 2.kolo Bernartice n.O. | 3.kolo Mořkov B | 4.kolo Žilina | 5.kolo Nová Horka | 6.kolo Tichá B | 7.kolo Skotnice B | 8.kolo Hodslavice B | 9.kolo Vlčovice B | 10.kolo Veřovice B | 1.kolo Lubina | 11.kolo Hostašovice | 15.kolo Žilina | 17.kolo Tichá B | 18.kolo Skotnice B | 19.kolo Hodslavice B | 22.kolo Hostašovice | 13.kolo Bernartice n.O. | 20.kolo Vlčovice B | 21.kolo Veřovice B | 14.kolo Mořkov B | 12.kolo Lubina | 16.kolo Nová Horka
------------------------------------------------------------------------------------------------------

27.ČERVEN 2010 - 16.kolo Nová Horka

A je tu konec sezony, která na podzim krásně začala a skončila katastrofálním jarem.
Branky: Víťa Tuma - 2, Lumír Dorotík, Radomír Polášek.

Ostatní výsledky:
Hostašovice - Hodslavice B 2:3
Mořkov B - Žilina 1:4
Lubina - Skotnice B 4:1

19.ČERVEN 2010 - 12.kolo Lubina

Byli jsme lepším týmem, ale nedařilo se proměňovat šance. Branky: Víťa Tuma, Pavel Mihalík - 2.

12.ČERVEN 2010 - 14.kolo Mořkov B

Zase jsme si jednou zastříleli. Branky: Lumír Dorotík - 2, Daniel Dorotík, Jarda Plaček, Radomír Polášek.

Vlčovice B - Hodslavice B 2:3
Hostašovice - Tichá B 1:1
Lubina - Nová Horka 1:3
Veřovice B - Skotnice B 1:1
Bernartice n.O. - Žilina 1:5

10.ČERVEN 2010 - 21.kolo Veřovice B

Únava, neúplný tým, třetí zápas během pěti dnů = vcelku odevzdaný výkon a zasloužená porážka. Málem jsme prohráli s nulou, ale v posledních sekundách se trefil Lumír Dorotík a vsítil čestný úspěch.

Hodslavice B - Nová Horka 1:4 ... dohrávka 21.kola

8.ČERVEN 2010 - 20.kolo Vlčovice B

Že bychom se začali nést na vítězné vlně? I s torzem týmu (bojovníci nechť prominou) jsme vybojovali další cenné vítězství. Opět jsme šli brzy do vedení - hned v 10. minutě se trefil se štěstím Vojta Vrtielka. Pak se hra srovnala, až došlo k tomu, že soupeř srovnal stav. Chvíli před přestávkou ale napřáhl Přema Hykel a opět se štěstím skončil míč v bráně.
Vstup do druhé půle se nám opět povedl - hlavou se trefil nádherně Dalibor Matula. Měl takovou radost, že se "vysoukal" z dresu a byl za to oceněn žlutou kartou. Nic mu to ale nevadilo a zhruba ve 30.minutě vstřelil hlavou druhou branku, kterou již oslavil bez "stryptýzu". Zápas jsme již poté celkem v klidu dovedli do vítězného konce.

Lubina - Hostašovice 4:1 ... dohrávka 20.kola

6.ČERVEN 2010 - 13.kolo Bernartice n.O.

Tak přece. Opět jsme mohli zakusit, jak chutná vítězství, i když velmi utrápené. A opět vše začalo nádherně a již v 17. minutě jsme vedli 3:0 po brankách Lomíra Dorotíka, hlavičce Marka Hruškovského a po samostatné akci Pavla Mihalíka. Poté jsme zase povolili a to až moc. A nevyplatilo se.
Hned na začátku 2. půle chyboval Martin Sopuch a soupeř snížil. Po dalším tlaku a závarech před naší brankou soupeř asi v polovině druhé půle z penalty snížil na 2:3. Naštěstí se na naše trápení nemohl dívat soupeřův gólman a vlastní obří chybou nám věnoval branku, kterou vsítil Pavel Mihalík, který hned minutu nato svým hatrickem pečetil naše vydřené vítězství.

30.KVĚTEN 2010 - 22.kolo Hostašovice

Prokletí neprolomeno, čekání na 1. jarní body stále trvá. Kterému týmu se nás již zželí a nechá nás vyhrát? Vlastními silami to už asi letos nedokážeme... nebo že by ve středu??? Přijďte kuknout do Ženklavy na hřiště.

Nová Horka - Vlčovice B 7:0
Tichá B - Hodslavice B 3:1
Mořkov B - Skotnice B 3:4
Bernartice n.O. - Lubina 3:6
Vlčovice B - Žilina 1:2 ... dohrávka 21.kola

9.KVĚTEN 2010 - 19.kolo Hodslavice B

Takže dokonáno. Po dalším prohraném zápase začíná boj o uhájení třetího místa. Paradoxem zůstává to, že jsme prohráli po vcelku dobrém výkonu a dohrávali jsme v devíti.
Již ve 2. minutě jsme se ujali vedení - hlavou po rohu se trefil - kdo jiný než Víťa Tuma. Ve 13.té minutě srovnal soupeř rovněž po rohu. Ve 20.té minutě si pustil Víťa Tuma pusu na špacír a vyfasoval ČK. Přesto jsme stále byli lepším týmem a vytvořili si šance, nicméně všichni zapomněli střílet branky, takže slibné šance zůstaly nevyužity.
Na začátku druhé půle soupeř zápas otočil vedoucí brankou, po dalších deseti minutách po zbytečném faulu Lukáše Hykla, který byl odměněn taky ČK, naše naděje na zvrat vzaly za své. Navíc v 72.minutě soupeř pečetil výsledek třetí brankou.

Vlčovice B - Bernartice n.O. 3:1
Tichá B - Nová Horka 1:3
Skotnice B - Žilina 2:4
Veřovice B - Lubina 1:3
Hostašovice - Mořkov B 1:2

2.KVĚTEN 2010 - 18.kolo Skotnice B

Tak, a mohlo by být po nervozitě, jestli se nám podaří postoupit nebo ne. Po totálním výbuchu ve druhé polovině, kdy za 18 minut z nás soupeř udělal 3x úplné statisty v obraně a v pohodě smazal naše vedení z 1. půle, jsme opět zklamali a Horka s Žilinou nám ujíždí. A tak to pěkně začalo. Již v 18té minutě jsme vedli po dvou trefách Víti Tumy 2:0, dařila se kombinace, soupeře jsme v pohodě přehrávali. Ke konci poločasu soupeř zatlačil a nějaké okýnka v obraně se ukázaly, nicméně jsme tlaku odolali.
Co se ale dělo o přestávce v šatně, to už se asi nikdo nedozví, nicméně nastoupil "nový manšaft" - obrana jakoby neexistovala a proto diváci nestačili sledovat a počítat branky, které se sypaly do Fildovy branky. Za 10 minut 2. půle soupeř výsledek otočil na 2:3 a hra našeho týmu se totálně zhroutila. Nikdo nic nechápal a doposud asi nechápe - PROČ ??? Postup už je pasé, hoši, opravdu začněte hrát bez nervů a pro diváky. Radši dobrý fotbal a haldu diváků ve IV. třídě, než takové výkony o třídu výše.

Hostašovice - Veřovice B 0:4
Lubina - Vlčovice B 4:0
Mořkov B - Nová Horka 0:4
Bernartice n.O. - Hodslavice B 2:3
Žilina - Tichá B 6:2

24.DUBEN 2010 - 17.kolo: Tichá B

Další zápas v Tiché za ideálního počasí pro nás opět nedopadl dobře a po velmi nevýrazném výkonu zvláště ve 2.polovině zápasu jsme opět odešli poraženi. Jelikož ale Žilina prohrála v Nové Horce 1:2, tak situace ve skupině zůstává zamotaná.
Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, v obraně to sice zleva trochu skřípalo - Mára Hruškovský ve středu obrany byl překvapením, nicméně vedl si celkem zdatně. V 19-té minutě otevřel skóre Vítězslav Tuma - tentokrát nohou. Škoda, že nám vedení nevydrželo déle - ve 26. minutě soupeř srovnal.
Bohužel nám unikl i úvod 2.poločasu a zatímco jsem stál v řadě na pivo, soupeř vstřelil vedoucí a nakonec i vítězný gól. O druhém poločase se nemá cenu zmiňovat - to byla opravdu hrůza. Pravda, chbí pár chlapů ze základu, ale takhle se o špici nebojuje. Tak snad doma se Skotnicí B !!!

Nová Horka - Žilina 2:1
Vlčovice B - Hostašovice 2:1
Hodslavice B - Lubina 3:2
Skotnice B - Bernartice n.O. 1:1
Veřovice B - Mořkov B 2:0

11.DUBEN 2010 - 15.kolo Žilina

Tak 1. jarní, velmi očekávaný duel je již minulostí. Bohužel skončil naší porážkou, ale remízu za předvedený výkon bychom si zasloužili. Bojovnost nám nechyběla, snad více přesnosti při přihrávkách.

Bohužel hned v začátku nás soupeř překvapil a hned ve třetí minutě jsme poprvé lovili míč ze své sítě. Naštěstí námi branka moc neotřásla a hra se vyrovnala. Škoda jen opravdu mnoha nepřesností v rozehrávce, kdy v prvvní půli byl v nepřesnostech přihrávek "nejlepší "Jarda Plaček".
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním, které bylo velmi brzy korunováno pěknou vyrovnávací brankou naší nové posily Víti Tumy. Poté hra přitvrdila a začaly padat karty - Dalibor Matula dostal druhou - nato ČK po zbytečné chybě. Ihned poté soupeř strhl vedení na svou stranu a tento výsledek již zůstal až do konce.

Vlčovice B - Mořkov B 1:0
Hodslavice B - Veřovice B 1:4
Skotnice B - Hostašovice 6:0
Tichá B - Lubina 2:2
Bernartice n.O. - Nová Horka 2:8

31.ŘÍJEN 2009 - 11.kolo Hostašovice

Podzimní část letošní sezony je za námi. A nedopadla vůbec špatně - pouze jedna porážka (v Nové Horce) a 30 získaných bodů hovoří za vše. I poslední krok se podařil a zápas v Hostašovicích jsme zvládli. Opět se nám vcelku povedl vstup do zápasu a již v 8.minutě otevřel skore utěšenou střelou Daniel Dorotík. Poté začal úřadovat soupeřův brankář, který vychytal několik našich šancí. A ve 25.minutě soupeř z protiútoku srovnal skore na 1:1. Tři minuty nato se opřel do míče Přema Hykel a nádhernou "šibenicí" zvýšil na 2:1.
Ve 2. půli se již nic extra nestalo a my se v chladném odpoledni mohli naposledy letos radovat z plného bodového zisku.

Lubina - Bernartice n.O. 4:0
Vlčovice B - Nová Horka 4:3
Veřovice B - Žilina 0:2
Hodslavice B - Tichá B 1:4
Skotnice B - Mošnov B 3:0kont.

24.ŘÍJEN 2009 - 1.kolo Lubina

Po "zimní" týdenní přestávce jsme se znovu sešli na zápase. Vypadá to, že změna dresů a zimní přestávka nám moc nesvědčily. Nicméně "vydřeli" jsme vítězství hlavně vůlí a to zejména ve druhé půli. Nicméně zápas pro nás začal úplně skvěle: již ve 3.minutě vystřelil Jarda Plaček a my vedli 1:0. Vypadalo to na jasný zápas, nicméně již za dvě minuty soupeř odpověděl a srovnal skóre po standartní situaci. Znervózněli jsme, vše se přestalo dařit - navíc i rozhodčí několika spornými verdikty rozvášnil jak diváky, tak hráče. V rozmezí 7.-13.minuty dostali ŽK Jarda Plaček a Přema Hykel. Ve 23.minutě se soupeři podařil obrat, kdy otočili skóre na 1:2. Do konce poločasu to byla hrozná hra, vůbec jsme nevěděli co hrát, nedařily se nahrávky...

V šatně asi trenér promluvil všem do duše, nastoupili jsme s odhodláním otočit výsledek. Hra se opravdu zlepšila, byly i šance, nicméně branka ne a ne padnout. V 59.minutě se ke "žlutým hříšníkům" přidal Ondra Witke. Zápas vrcholil, tlačili jsme soupeře a konečně jsme se dočkali: v 79.minutě srovnal střídající Pavel Mihalík po hezké nahrávce Ondry Witka. Bojovali jsme dále a v 84.minutě dotlačil míč do brány Martin Sopuch a naše radost neznala mezí. Hlavně teda díky bojovnosti jsme vybojovali cenné vítězství. Navíc nám pomohly Veřovice B, kterým se podařilo remizovat v Nové Horce.

11.ŘÍJEN 2009 - 10.kolo Veřovice B

Další vítězství !!! Ani se nechce věřit, ale je to již pátá výhra v řadě. BRAVO !!! Veřovští byli rovnocenným soupeřem, chvílemi nebylo zřejmé, kdo na kterou branku hraje - padly 3 vlastní góly, ale popořádku: Do vedení jsme se dostali celkem brzy - již ve 14. minutě skóroval Lukáš Hykel po velmi dobré práci Přemy Hykla. Poté se ale hra srovnala a soupeř začal zlobit. Do přestávky chyběly jen dvě minuty, vpřed vyrazil Daniel Dorotík bombou z hranice šestnáctky si od pravé tyče nahrál na dorážku a k levé tyči zkušeně zavěsil. Krásná individuální akce. Škoda, že byl zrovna kameraman v nedbalkách. Už to vypadalo, že do šaten odejdeme s dvoubrankovým vedením, když po skrumáži soupeř korigoval takovým polovlastním gólem.

Po přestávce se soupeř opět dostal do šance - bylo to v 50.minutě a bylo srovnáno.Naštěstí hned po výkopu jsme s velkým přispěním soupeře - soupeřův obránce krásmě protáho vlastního brankaře - vymetl šibenici. Tuto branku připisujeme Jardovi Plačkovi, kdyby míč neukopl soupeř, zajisté by branku dal on. V 72.minutě si soupeř dal druhý vlastní gól, u kterého asistoval a branku si připsal Petr Sopuch. V 77.minutě uzavřeli výsledek bratři Dorotíkovi - zakončovatelem byl Lumír.

Tichá B - Skotnice B 1:4
Nová Horka - Hodslavice B 3:0
Mořkov B - Lubina 2:0
Žilina - Vlčovice B 2:1
Bernartice n.O. - Hostašovice 1:1

3.ŘÍJEN 2009 - 9.kolo Vlčovice B

VÁLÍME !!! Celkem v pohodě jsme si přivezli 3 body z Vlčovic. Sice jsme si na první branku museli počkat až do 38.minuty, ale dočkali jsme se, když se trefil Přema Hykel po nahrávce Pavla Mihalíka.
Po přestávce jsme již ale dominovali a soupeře jednoznačně přehráli. V 56.minutě posadil krásný centr Jarda Plaček na hlavu Lumíra Dorotíka - 2:0, v 77.minutě proměnil penaltu Víťa Hykel a za pár minut ještě stačil nahrát na branku Pavlovi Mihalíkovi, ze kterého se klube bomber (zatím pouze Ženklavy :-)).

Hostašovice - Lubina 0:3
Tichá B - Mořkov B 1:1
Veřovice B - Bernartice n.O. 2:1
Hodslavice B - Žilina 3:3
Skotnice B - Nová Horka 1:2

27.ZÁŘÍ 2009 - 8.kolo Hodslavice B

I v dalším zápase jsme získali 3 body. Tentokrát nám to soupeř docela ulehčil. Hráli docela naivně a my jsme rozhodli již v první půli. Do zápasu jsme nastoupili s novou posilou z Kopřivnice - Lukášem Horákem, který se ukázal jako velmi platný hráč našich zadních řad.
Již v desáté minutě jsme šli do vedení, kdy dnes velmi dobře hrající Přema Hykel našel přihrávkou Lumíra Dorotíka, který se nemýlil. Pak přišla ale chvíle Páji Mihalíka. V rozmezí 24. - 28. minuty rozhodl zápas dvěmi hezkými góly.

Po přestávce už to bohužel nebyl fotbal, strašně jsme polevili, jen Pája Mihalík si řekl, že završí HATRICK a po nezištné přihrávce Lumíra Dorotíka se mu to v 52.minutě povedlo.

20.ZÁŘÍ 2009 - 7.kolo Skotnice B

Vydřeli jsme další tři body a udrželi vedení. Zápas na Mošnovském hřišti byl velmi těžký, ale měli jsme i štěstí a radujeme se z vítězství. Všestnácté minutě otevřel skóre Lumír Dorotík po nahrávce Jardy Plačka. Poté se do přestávky hra přelévala, ale nic extra se již nestalo.
To ihned po přestávce soupeř zahrozil z přímého kopu - nikdo se ani nepohl, naštěstí soupeř trefil pouze břevno. Ale v 53. minutě už bylo zle a soupeř vyrovnal. Ke konci zápasu jsme zabrali, přitlačili soupeře na jeho polovinu, ale zase to proměňování šancí... Mezitím si z přemíry snahy vysloužil Lukáš Hykel ŽK a když už si všichni mysleli, že se rozejdeme smírně, nastoupil Mira Žilinec a při prvním a snad i posledním dotyku s míčem vstřelil šťastně vítěznou branku.

Vlčovice B - Lubina 0:2
Tichá B - Žilina 0:3
Nová Horka - Mořkov B 3:0
Veřovice B - Hostašovice 4:0
Hodslavice B - Bernartice n.O. 3:0

13.ZÁŘÍ 2009 - 6.kolo Tichá B

Pátý zápas sezony, čtvrté vítězství. Dobrý začátek. Ale tentokrát jsme měli hodně štěstí.
Zápas sice pro nás začal velmi dobře, ihned z první akce jsme kopali roh, Přema Hykel jej hezky kopl na hlavu soupeře, který si dal vlastní gól. Poté jsme neproměnili minimálně pět šancí, takže chvíli před koncem poločasu soupeř po přísně odpískané penaltě za ruku srovnal skóre.
Ve druhé půli jsme si vytvořili až drtivý tlak, hrálo se pouze na jednu branku, ale ta koncovka. To byla dnes katastrofa !!! Ještě že jsme kopali v 75. minutě penaltu (byl to sporný zákrok). Penaltu proměnil Daniel Dorotík a my se můžeme radovat ze tří získaných bodů. Heslo příštího týdne : TRÉNOVAT STŘELBU !!!!!!!

Lubina - Hodslavice B 1:0
Mořkov B - Veřovice B 2:2
Žilina - Nová Horka 3:2
Bernartice n.O. - Skotnice B 0:1
Hostašovice - Vlčovice B 2:0

6.ZÁŘÍ 2009 - 5.kolo Nová Horka

První zápas venku a první podzimní porážka. Zápas v Nové Horce se nám nepovedl, zranil se nám brankář Filip Kahánek a po chybě náhradního brankáře Radka Bjačka jsme prohráli. Vinu za porážku ale nemůžeme nechat na něm, protože jsme celkově nehráli dobře,nechali jsme se zatlačit do defenzivy a branka stále visela ve vzduchu.
Ale popořádku. Na zápas jsem se dostavil s desetiminutovým zpožděním (silný protivítr) a to už jsme vedli po hlavičce Jardy Plačka. Skvělý začátek. Po chvíli ale došlo ke srážce našeho brankáře s útočníkem soupeře, bohužel pro nás Fildu musela odvést rychlá na vyšetření (naštěstí je v pořádku). Soupeř tlačil, pálil z dálky a chvíli před poločasem se jedna dalekonosná střela ujala. Bylo srovnáno.

Ve druhé půli náhradní brankář Radek Bjaček vyřešil několik složitých situací, nicméně poté relativně jednoduchou střelu neudržel a soupeř dorazil. V závěru jsme zatlačili, byla i šance, nicméně na skóre se již nic nezměnilo. Škoda, remíza by byla super!!!

Vlčovice B - Veřovice B 0:1
Tichá B - Bernartice n.O. 2:1
Hodslavice B - Hostašovice 1:1
Skotnice B - Lubina 2:2
Žilina - Mořkov B 5:0

30.SRPEN 2009 - 4.kolo Žilina

Třetí utkání doma, třetí vítězství. Začátek sezony, o jakém se nám ani nezdálo. Zatím nejsilnější soupeř byl v prvním poločase lepším týmem na hřišti a svou územní převahu taky korunoval brankou ve 25. minutě. V první půli ještě stojí za zmínku ŽK, kterou dostal Přema Hykel, za přemíru snahy v obranné fázi.
Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění a hra se úplně otočila. Měli jsme více ze hry a v 10.minutě byla naše aktivita korunována vyrovnávací brankou - do vzduchu se zavěsil Martin Sopuch a krásnou hlavičkou po centru Jardy Plačka vyrovnal. Hned naše další akce v 11.minutě skončila brankou - trefil se Pavel Mihalík. Naši hráči se dostali do euforie, což vedlo k tomu, že až přeháněli snahu v souboji o míč a v rozmezí 12.-15.minuty obdrželi ŽK Petr Sopuch a Ondra Witke. V 17.minutě po přímém kopu Peti Sopucha pečetil naše vítězství Lumír Dorotík. V 80.minutě si ještě Jarda Plaček vykoledoval ŽK za blízko postavenou zeď, ale tímto si myslím rozhodčí chyboval.
Odehráli jsme parádní zápas, ale příští týden jedeme poprvé ven, tak POZOR !!!

Mořkov B - Vlčovice B 3:2
Hostašovice - Skotnice B 2:2
Lubina - Tichá B 2:1
Nová Horka - Bernartice n.O. 7:0
Veřovice B - Hodslavice B 1:2

23.SRPEN 2009 - 3.kolo Mořkov B

Takže i ve druhém utkání jsme si na hřišti "Pod topoly" udělali střelnici a nasázeli jsme soupeři 7 branek. O ty se s největší pravděpodobností rozdělili tito hráči: Daniel Dorotík, Lumír Dorotík 2, Radek Bjaček 2, Pavel Mihalík a Víťa Hykel. Více nevím.

Tichá B - Hostašovice 1:2
Žilina - Bernartice n.O. 8:1
Skotnice B - Veřovice B 2:2
Hodslavice B - Vlčovice B 4:2
Nová Horka - Lubina

16.SRPEN 2009 - 2.kolo Bernartice n.O.

Ani jsme se nenadáli a nová sezona je tady. Začali jsme ji velmi dobře, loňského téměř vítěze naší třídy jsme deklasovali rozdílem třídy. Kanonádu začal ve 13.minutě Daniel Dorotík, ve 22.minutě jej napodobil brácha Lumír Dorotík. Ve 28.minutě zužitkoval překrásnou nahrávku Přemy Hykla Jára Plaček a skóre 1. poločasu upravil na 4:0 Lukáš Macek.

Ze začátkudruhé půle, ba i v jejím průběhu jsme si vybírali oddechové časy, které naštěstí soupeř nepotrestal. Naopak ve 30.minutě utekl Daniel Dorotík a nekompromisně zvýšil na 5:0. Ve 36.minutě rozhodčí sporným verdiktem pokazil Fildovi první letošní 0 - soupeř proměnil penaltu. Pět minut před koncem pečetil naše vítězství dorážkou střídající Radek Bjaček. Byl to povedený zápas, ale pozor, chyb jsme vyrobili dost a se silnějším soupeřem by to mohlo dopadnout hůř !!!

Veřovice B - Tichá B 2:2
Mořkov B - Hodslavice B 1:0
Vlčovice B - Skotnice B 3:0
Hostašovice - Nová Horka 0:1
Lubina - Žilina

9.SRPEN 2009 - pohár Mořkov

Odehráli jsme pohárové utkání se soupeřem, jež hraje o dvě třídy výše a bylo to poznat. Dosti jsme mu to ulehčili vlastními chybami, kterých zrovna nebylo málo. Dvě slabší chvilky si vybral Filda, doufejme, že to byly poslední zkraty. O naše branky se podělili: Daniel Dorotík, Přema Hykel a Lukáš Macek.