Kde nás najdete

Chcete-li si naplánovat trasu k nám, klikněte na odkaz pod mapou Zvětšit mapu a do pole A zadejte svou adresu. Stačí pak kliknout na tlačítko vyhledat trasu.
Zv�t�it mapu

Zimní turnaj - Nový Jičín 2010

Zápas s Žilinou | Zápas s Hukvaldy | Zápas se Sedlnicemi | Zápas s Lubinou | Zápas s Životicemi | Zápas se Štramberkem | Zápas s Kopřivnicí | Zápas s Mankovicemi

Ostatní výsledky:
I.KOLO
ŠTRAMBERK - LUBINA 2:2, KOPŘIVNICE - SEDLNICE 4:0, MANKOVICE - HUKVALDY 0:3
II.KOLO
HUKVALDY - ŽILINA 3:0, SEDLNICE - MANKOVICE 4:1, LUBINA - KOPŘIVNICE 0:7, ŽIVOTICE - ŠTRAMBERK 0:11

Zápas s Mankovicemi

Poslední zápas turnaje dopadl s výsledkem 2:4.

Zápas s Kopřivnicí

Předposlední zápas turnaje dopadl s výsledkem 0:5.

Zápas se Štramberkem

Podle všeho jsme utrpěli další těžkou porážku, tentokrát 4:10.
Branky: Přema Hykel - 3, Lumír Dorotík

Zápas s Životicemi

Další zápas, další prohra. Tentokrát 1:3. Umělka nám zjevně nesvědčí, už abychom se vrátili na ty naše "krtince".
Branka: Lumír Dorotík

Zápas s Lubinou

Ani v dalším zápase jsme nepodali dobrý výkon a prohráli jsme 2:7.
Branky: Lumír Dorotík, Pavel Mihalík.

Zápas se Sedlnicemi

Třetí zápas proti soupeři ze Sedlnic nám vůbec nevyšel a prohráli jsme 3:6 (0:0). Celkově jsme tentokrát podali velmi špatný výkon, navíc se zápas nepodařil Fildovi a Mára si po devíti minutách vykloubil prst... Když se nám nedařilo ani v koncovce, lépe to dopadnout nemohlo.
Branky: Přema Hykel - 2, Lumír Dorotík

Zápas s Hukvaldy

Druhý zápas proti soupeři z Hukvald skončil výsledkem 3:3. Podle trenéra i ohlasu jiných jsme podali velmi solidní výkon. Škoda jen, že jsme se nevyvarovali chyb v obraně. Taktéž počasí se nevyvedlo a ve sněhové vánici často nehrajeme.

Zápas s Žilinou

Tak vykročení do turnaje se nám nepodařilo a prohráli jsme s rivalem ze Žiliny 2:4. Zápas se ne zcela vydařil Fildovi, ale je začátek sezony - hlavně když je vychytáš na jaře. První půli jsme si zvykali na terén - umělá tráva je něco jiného než "naše drny". Zápas se velmi podařil Přemovi Hyklovi - nejlepší na hřišti !!!
Branky: Jarda Plaček, Lumír Dorotík